Často kladené otázky

Naše kategorie stavu popisují pouze vzhled telefonu – neodrážejí fungování telefonu.

Nikdy však nejsou žádné praskliny na displeji či těle telefonu nebo na objektivech fotoaparátu. Všechny telefony byly testovány a jsou plně funkční. Každý telefon je dodáván s 24-měsíční zárukou nebo 12-měsíční zárukou a právem na vrácení do 14 dnů.

Pokud hledáte konkrétní model a nemůžete jej najít na našich webových stránkách, nemusíme jej mít dočasně na skladě. Sledujte prosím naše webové stránky, protože naše zásoby aktualizujeme po celý den.

Ano, fyzicky si objednaný telefon můžete vyzvednout na adrese 5. Května 856/58, Praha 4 – Nusle, 140 00. Kde je platba možná pouze hotově.

Při objednávce na výdejní místo zboží z centrálního skladu rozvážíme na prodejnu v pracovní dny 1x denně. O možnosti vyzvednutí Vás informujeme dopředu.

Veškeré objednávky se snažíme vyřídit, co nejrychleji to jde. Zpravidla objednávky, které jsou vytvořené před 11 hodinou odesíláme ten samý den. V případě, že objednáváte zboží, které aktuálně skladem není a skladová dostupnost je více dnů, očekávejte prosím doručení se zpožděním dle daného intervalu.

V případě, že některý z našich výrobků nefunguje zcela korektně, lze zboží reklamovat. Po kliknutí zde naleznete reklamační formulář, který je potřeba vyplnit a dále postupovat dle instrukcí.

Categories not found